آموزش زبان انگلیسی کاملا رایگان

آموزش زبان انگلیسی (رایگان)

قطعا شما هم دوست دارید تا زبان انگلیسی را به صورت کامل قدم به قدم یاد بگیرید ما در این صفحه 90 جلسه درسی قرار داده ایم تا شما آموزش زبان انگلیسی را به رایگان تجربه کنید و این زبان شیرین را به صورت اصولی یاد بگیرید. زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان در جهان میباشد و اگر قصد مهاجرت و زندگی، کار و یا تحصیل در کشور های خارجی را دارید یادگیری این زبان الزامی است. ما قصد داریم در این درس ها  گرامر زبان انگلیسی، کلمات، اصطلاحات انگلیسی و از همه مهم تر مکالمه زبان انگلیسی را رایگان به شما آموزش دهیم. شما با کلیک بر روی هر درس میتوانید به ویدیو ها و فایل های آموزشی آن دسترسی داشته باشید و چندین بار در روز از آن استفاده نمایید. 

آموزش زبان انگلیسی با 90 درس رایگان + ویدیو

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت اول

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت دوم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت سوم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت چهارم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت پنجم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت ششم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت هفتم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت هشتم

ویدیو آموزش زبان انگلیسی قسمت نهم

برای آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان تنها کافیه به ترتیب روی هر درس کلیک کنید. هر مقاله شامل متن،فایل صوتی و ویدیو آموزشی میباشد تا مباحث کاملا برای شما جا بی افتد. با نوشتن نظر خود در بخش کامنت های مقالات به ما انرژی زیادی برای ادامه این کار خواهید داد.

1

الفبای زبان انگلیسی از 26 حرف تشکیل شده است. در این آموزش میتوانید لیست حروف الفبای انگلیسی را به همراه فایل صوتی تلفظ و تمرینات و مثال های متفاوت یاد بگیرید.

2

اعداد انگلیسی به 3 بخش اصلی، ترتیبی و اعشاری تقسیم میشود. در این آموزش لیست کامل اعداد از صفر تا میلیارد را به همراه تلفظ اعداد و کاربرد های آن برای شما آماده کرده ایم.

3

زمان حال ساده جزو اولین گرامر ها و زمان هایی است که در زبان انگلیسی یاد میگیرید. در این آموزش به توضیح کامل این زمان و کاربرد های آن پرداخته ایم.

4

نحوه نوشتن تاریخ در انگلیسی امریکن و بریتیش و همچنین روش های پرسیدن و بیان تاریخ را به همراه مثال های متفاوت میتوانید به زبان ساده در این مقاله آموزش ببینید.

5

زبان انگلیسی دو حرف تعریف دارد: THE و A / AN. که یکی برای اشاره به اسم های خاص و دیگری برای اسم های غیر اختصاصی است. با ما همراه باشید با آموزش حروف تعریف انگلیسی.

6

it در زبان انگلیسی کاربرد های متفاوتی دارد که یکی از آن برای اشاره به حیوانات و اشیا است. در این مقاله با 10 کاربرد مهم it آشنا میشویم.

7

برای شروع هر مکالمه ای نیاز دارید تا کلمات و جملات مربوط به سلام به انگلیسی را یاد بگیرید و شروع به احوالپرسی کنید. در این مقاله 22 روش سلام کردن را یاد میگیرید.

8

زمان حال استمراری برای صحبت راجع بیان کارها و چیزهایی که در همین لحظه یا به شکل موقت در حال انجام شدن یا اتفاق افتادن هستند استفاده می شود.

9

از جملات امری برای دستور دادن و امر کردن استفاده میکنیم. با ما همراه باشید با فرمول ساخت جملات امری در زبان انگلیسی به همراه مثال و ترجمه فارسی. 

10

اگر قصد دارید در جمعی که وارد شده اید یا هنگام ملاقات یک فرد مهم خود را معرفی کنید با ما همراه باشید تا با روش اصولی معرفی کردن خود به انگلیسی را به شما آموزش دهیم.

11

از جملات سوالی برای سوال پرسیدن از افراد استفاده میشود. در این آموزش انواع قید های پرسشی و روش های سوالی کردن جملات در زبان انگلیسی را به شما آموزش داده ایم.

12

ساختار be + there

13

افعال tobe معنای بودن را میدهد و فعل های آن am, is, are, was, were, been, being میباشد. با ما همراه باشید با آموزش این گرامر به همراه کاربرد افعال tobe در زبان انگلیسی.

14

اگر میخواهید لیست کاملی از مهم ترین کلمات زبان انگلیسی در موضوعات مختلف را یاد بگیرید حتما این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید از پس مکالمات روزمره انگلیسی بر آیید.

15

لیست کلمات مربوط به آب و هوا در انگلیسی را به همراه صوت تلفظ این کلمات و مکالمات آب و هوا را میتوانید در این مقاله کاملا رایگان آموزش میبینید.

16

در این آموزش انواع مکالمات در کافه و رستوران از مکالمه با میزبان و گارسون و مشتری را میتوانید به همراه فایل صوتی و ترجمه فارسی آن یاد بگیرید. این مکالمات بسیار کاربردیست.

17

در این آموزش به تفاوت have و have got و همچنین کاربرد های آن میپردازیم و به شما یاد میدهیم که کدام رسمی تر و کاربردی تر است. با ما همراه باشید.

18

در این مقاله سوال رایج انگلیسی را که بسیار در زندگی روزمره کاربرد دارد را به همراه 5 نمونه پاسخ برای هر سوال برای شما آماده کردیم که بتوانید به این سوالات پاسخ دهید.

19

لیست کامل کشور ها و ملیت ها در زبان انگلیسی به همراه زبان ها و مخفف نام کشور ها را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. این لیست دارای فایل صوتی اختصاصی میباشد.

20

اگر به دنبال این هستید تا با کلماتی به توصیف زنان بپردازید در این مقاله 50 کلمه مخصوص توصیف زنان را برای شما آماده کردیم تا به راحتی به مکالمه خود بپردازید.

21

لیستی از 300 صفت مردانه در زبان انگلیسی را به همراه فایل صوتی تلفظ کلمات میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. با این کلمات شما میتوانید به راحتی مردان را توصیف کنید.

22

اگر حرفی را زده اید یا کاری کرده اید که از کرده خود پشیمان هستید و میخواهید عذرخواهی کنید. در این آموزش لیست کاملی از کلمات و جملات برای بیان ابراز تاسف قرار داده ایم.

23

در این آموزش حروف اضافه IN – AT – ON در زبان انگلیسی  را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد های مختلف هر کدام را در حالت های مختلف به شما توضیح داده ایم.

24

اگر میخواهید برای قدردانی از کاری که فردی برای شما انجام داده است تشکر کنید.در این آموزش انواع تشکر کردن در انگلیسی در حالت رسمی و غیر رسمی را آورده ایم.

25

یادگیری افعال انگلیسی برای مکالمه روان ضروریست. در این آموزش 333 فعل پرکاربرد انگلیسی را به همراه مثال و پادکست اختصاصی تلفظ برای شما آماده کرده ایم.

26

لیست کامل حروف اضافه انگلیسی دسته بندی شده ( زمان، مکان، جهت و حرکت، محل قرار گیری و روابط فضایی) به همراه مثال های کاربردی برای شما آماده کردیم.

27

گرامر s مالکیت در زبان انگلیسی از کاربرد ها تا قوانین استفاده از مالکیت s و تفاوت آن با of را به همراه مثال های متفاوت برای شما در این مقاله به شما آموزش داده ایم.

28

کاربردهای آپاستروفی (‘) در انگلیسی

29

برای یادگیری کلمات انگلیسی میتوانید از راحت ترین لغات زبان انگلیسی شروع کنید. در این آموزش کلمات ساده در قالب اسم ها، افعال ،حروف اضافه و ربط را لیست شده آماده کرده ایم.

30

در زبان انگلیسی اسم ها به دو بخش قابل شمارش و غیر شمارش تقسیم میشود و در این مقاله میتوانید لیست کامل این کلمات را به همراه دسته بندی آن ها یاد بگیرید.

31

زمان گذشته ساده برای صحبت راجع به چیزی که در گذشته اتفاق افتاده و تمام شده استفاده می شود. گرامر این زمان را به همراه کاربرد ها و فرمول ساخت آن را در این مقاله آموزش ببینید.

32

افعال باقاعده و بی قاعده دسته ای از افعال زبان انگلیسی هستند که افعال باقاعده به انتهای فعل -d یا -ed اضافه میشود و افعال بی قاعده نیز باید فقط آن را حفظ کنید.

33

کلمات مربوط به احساسات و شخصیت افراد در زبان انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی در این مقاله مطالعه کنید. یادگیری این کلمات به مکالمه شما در این زبان کمک میکند.

34

قطعا اصطلاحات در هر زبانی به جذاب کردن مکالمات شما کمک میکنید. در این آموزش 12 اصطلاح مهم برای ابراز خوشحالی و ناراحتی در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم.

35

لیست انواع لباس ها در زبان انگلیسی در این مقاله آموزش ببینید. لباس ها در دسته بندی مردانه، زنانه و بچگانه به همراه فایل صوتی و ترجمه فارسی کلمات آماده شده است.

36

یادگیری رنگ ها قطعا ضروریست. در این آموزش لیست 35 رنگ اصلی در زبان انگلیسی را به همراه کلمات توصیفی رنگ ها، میتوانید مطالعه کنید.

37

قطعا اصطلاحات در هر زبانی به جذاب کردن مکالمات شما کمک میکنید. در این آموزش 12 اصطلاح مهم برای ابراز خوشحالی و ناراحتی در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم.

38

اگر دوست دارید اصطلاحات امریکایی را یاد بگیرید در این آموزش 30 اصطلاح رایج در انگلیسی امریکایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی آماده کرده ایم.

39

قطعا یادگیری اصطلاحات انگلیسی بریتیش بسیار جذاب است. در این مقاله 21 اصطلاح انگلیسی بریتانیایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی برای شما آماده کرده ایم.

40

زمان حال کامل در زبان انگلیسی از شکل ساده ی فعل have و اسم مفعول فعل به وجود می آید. با ما همراه باشید با توضیح گرامر این زمان و کاربرد های متفاوت آن به همراه مثال و ترجمه.

41

انواع تبریک برای ازدواج به انگلیسی. یا به عنوان مثال تبریک تولد یا حتی روزهای خاص؛ مثلا تبریک روز پدر یا روز مادر به انگلیسی را میتوانید در این مقاله یاد بگیرید.

42

 موضوع تسلیت در انگلیسی موضوعی حساس است، در این مقاله به انواع و اقسام تسلیت به انگلیسی به همراه نمونه، مثال و ترجمه خواهیم پرداخت.

43

افعال عبارتی، یکی از بخش های زبان انگلیسی است که بسیاری با آن مشکل دارند.  در این مقاله به رایج ترین و کاربردی ترین افعال عبارتی یا phrasal verbها در انگلیسی خواهیم پرداخت.

44

از used to برای صحبت راجع به کارهای گذشته که دیگر انجام نمی دهیم استفاده میکنیم. در این درس ساخت جملات خبری، منفی و در نهایت سوالی used to در زبان انگلیسی را یاد میگیریم.

45

would، should و could سه تا از مهم ترین مدال های انگلیسی هستند.  کاربردها و معنی، و همچنین ساختار این مدال ها و جملاتی که با آنها می سازیم را یادمیگریم.

46

در این مقاله به شکل کامل به کاربردهای will و going to، ساختارهای جملاتی که با آنها ساخته می شود و همچنین تفاوت های آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

47

در این درس، اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی در زمینه عصبانیت را یاد می گیریم و می توانیم از آنها در مکالمه انگلیسی و انگلیسی روزمره استفاده کنیم.

48

زمان گذشته استمراری در زبان انگلیسی برای این به کار می رود که بگویید “داشتم فلان کار را می کردم”،  شما به یک پروسه موقتی و لحظه انجام یک کار در گذشته می پردازید. 

49

یکی از موقعیت هایی که در صحبت های ما بوجود می آید این است که بخواهیم بگوییم “هر وقت …” یا “هر کس…”. در این مقاله می گوییم که چطور این دو را در انگلیسی بگویید و با آنها جمله بسازید.

50

قیدهای زمان still, already, yet نه تنها در زمان حال کامل (present perfect) در زبان انگلیسی کاربرد دارند، بلکه می توانید از آنها در بسیاری موارد دیگر نیز استفاده کنید. 

51

اگر قصد تجارت با جهان را دارید در این مقاله لیست کلمات تبلیغات، ساختار سازمانی و شرکتی، قرارداد، مکاتبات تجاری، استخدام، واردات و صادرات را خواهید آموخت.

52

 پس از خواندن این درس باید بتوانید جملات مجهول سوالی و منفی و همچنین مثبت خبری بسازید. یادگیری این ساختار در نمره آزمون های آیلتس و تافل شما تاثیر گذار است.

53

همه ی زبان ها از جمله زبان انگلیسی کلمات زیبا و زشت دارند. چه چیز بهتر از این که با هم در این بخش از آموزش زبان انگلیسی زیباترین کلمات این زبان را بشناسیم و یاد بگیریم؟!

54

از may و might در زبان انگلیسی استفاده های زیادی می شود. از احتمالات گرفته تا مباحث مربوط به اجازه گرفتن و اجازه دادن به انگلیسی و … و کاربرد دارد.

55

در این مقاله گرامر must، have to، should، ought و کاربرد ها و تفاوت های هرکدام را به همراه مثال های متنوع به شما آموزش داده ایم. یادگیری این گرامر بسیار مهم و کاربردیست.

56

با این درس می توانید جمله با can و could بسازید، تفاوت can و could را بفهمید و به شکل کلی بر گرامر can و could مسلط شوید. با آموزش این فعل های مدال با ما همراه باشید.

57

یکی از کلماتی که به شما کمک می کند انگلیسی پیشرفته صحبت کنید و بنویسید و در آزمون های مهم انگلیسی نیز کاربرد زیادی دارد shall است. 

58

take و get در زبان انگلیسی تفاوت های ریز و ظریفی دارند که در مکالمه انگلیسی درست به شما بسیار کمک می کنند. برای یادگیری این تفاوت ها به شکل کامل این مطلب را مطالعه کنید.

59

get یکی از مهمترین افعال در زبان انگلیسی است و معانی بسیاری متنوعی دارد. در این درس مهم ترین افعال عبارتی با get در زبان انگلیسی را یاد می گیریم. 

60

در این مقاله با سوالات و پاسخ هایی که در مصاحبه شغلی انگلیسی وجود دارد آشنا می شویم و یاد می گیریم چطور در یک مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی موفق شویم.

61

either و  neither  جزو بخش های گیج کننده آموزش زبان انگلیسی است در این مقاله گرامر این کلمات را به همراه کاربرد ها و تفاوت های آن میتوانید یاد بگیرید.

62

روش مودبانه تر پرسیدن سوال یا مطرح کردن درخواست ها روش غیر مستقیم است که در این آموزش کاربرد های آن و تبدیل سوالات مستقیم به غیر مستقیم را یاد میگیرید.

63

آموزش کامل آدرس دادن به انگلیسی و روش های پرسیدن آدرس را میتوانید به همراه لیست کلمات مربوط به این موضوع را در این مقاله برای شما آماده کرده ایم.

64

نقل قول در انگلیسی به دو بخش مستقیم و غیر مستقیم، تقسیم میشود که با کاربرد های هر کدام و نحوه استفاده از آن ها در این آموزش آشنا میشوید. همراه ما باشید.

65

داستان گویی

66

افعال کمکی در انگلیسی

67

Ing و to در انگلیسی

68

جملات شرطی انواع و اقسام مختلفی دارند؛ شرطی نوع صفر، اول، دوم، سوم، و جملات شرطی ترکیبی (Mixed Conditionals) که در این مقاله به توضیح این گرامر میپردازیم.

69

ضمایر شخصی شامل I, you, he, she, it, we, they در زبان انگلیسی به شدت کاربردی هستند و باید بتوانید از آنها استفاده کنید با آموزش این ضمایر همراه ما باشید.

70

صفات ملکی در انگلیسی از مهم ترین گرامر های این زبان هستند؛ زمانی که می خواهیم در رابطه با مالکیت صحبت کنیم، به احتمال بسیار زیاد به آن ها احتیاج پیدا خواهیم کرد.

71

حتما دیده اید که در بسیاری از جملات رایج انگلیسی از “it” یا “there” استفاده می شود، ولی دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد. مثلا می گوییم “It’s Okay” این مورد فاعل مجازی است.

72

در این مقاله آموزش ضمایر انعکاسی را برای شما قرار داده ایم. شما میتوانید لیست ضمیر های انعکاسی به همراه کاربرد های آن در جمله را به صورت کامل یاد بگیرید.

73

لیست کاملی از شغل ها در زبان انگلیسی را میتوانید در این مقاله به همراه ترجمه یاد بگیرید. یادگیری این کلمات برای بیان کار خود و دیگران ضروریست. با ما همراه باشید.

74

انواع لباس ها را در مقالات قبلی آموزش داده ایم در این مقاله 25 اصطلاح مربوط به لباس در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم که به تسلط شما به این زبان کمک میکند.

75

کلمات مربوط به بازی های ویدیویی در دنیای امروز گیمینگ اهمیت بسیاری پیدا کرده و لازم است با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط بگیرید. با ما همراه باشید.

76

معرف ها در انگلیسی

77

غذا در انگلیسی

78

لیست کاملی از اصطلاحات مربوط به غذا را میتوانید در این مقاله پیدا کنید. این اصطلاحات به شما کمک میکند تا مکالمه جذاب تری هنگام سفارش داشته باشید.

79

صفت ها (Adjectives)، بخش بسیار مهمی از زبان انگلیسی هستند؛ چرا که با آنها می توان افراد و اشیا و موارد بسیار دیگری را توصیف کرد. در این مقاله 313 صفت پرکاربرد را یاد میگیرید.

80

اگر میخواهید به کسی که دوستش دارید بگویید عاشقتم یا دوستت دارم حتما متن های تبریک به ولنتاین به انگلیسی را بخوانید و برای فرد مورد علاقه خود بفرستید.

81

ما می توانیم مفهوم “-تر” و “-ترین” و به شکل کلی مقایسه را با صفات تفضیلی (Comparative) و عالی (Superlative) بیان کنیم. با ما همراه باشید.

82

می توانید از کلمات سخت در انگلیسی که در این مطلب آمده اند برای صحبت کردن در سطحی پیشرفته تر استفاده کنید. تلفظ این کلمات را به خوبی تمرین کنید.

83

افعال مدال انگلیسی

افعال مدال در انگلیسی بسیار مهم و کاربردیست در این آموزش لیست کامل افعال مدال به همراه کاربرد های هر کدام را به شما آماده کرده ایم. مثال ها را بخوانید و تکرار کنید.

84

اجزای جمله 9 بخش دارد: اسم، ضمیر، فعل، صفت، قید، حرف اضافه، حرف ربط، حرف تعریف و حرف ربط تقسیم میشود. در این مقاله به طور کامل با آن آشنا میشوید.

85

در این مقاله انواع ضمایر در انگلیسی را میتوانید به صورت کامل یاد بگیرید. در این بخش از آموزش زبان انگلیسی لیست ضمایر به همراه مثال های متفاوت را برای شما آماده کرده ایم.

86

یکی از راه های خوب یادگیری زبان انگلیسی، خواندن است؛ و چه چیزی بهتر از رمان های انگلیسی برای انجام این کار؟ در این مقاله بهترین رمان های انگلیسی را به شما معرفی می کنیم.

87

اسامی حیوانات در زبان انگلیسی از حیوانات اهلی و وحشی گرفته تا حیوانات آبزی و دوزیست و پستاندار را میتوانید به همراه ترجمه فارسی یاد بگیرید.

88

یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی تماشای انیمیشن های جذاب است. در این مقاله 20 انیمیشن فوق العاده برای تقویت زبان انگلیسی را معرفی کرده ایم.

89

اگر میخواهید درگیری زبانی بیشتری داشته باشید در این مقاله بهترین کانال های خبری، روزنامه ها و مطبوعاتی که به زبان انگلیسی هستند را به شما معرفی کرده ایم. همراه ما باشید.

90

در انگلیسی می توان دو جمله واره یا جمله را با یکدیگری تلفیق و ادغام کرد و یک جمله ی مرکب ساخت. این جملات معمولا پیچیده تر هستند با این آموزش همراه ما باشید.

معرفی صفحه آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی کاملا رایگان

بخش آموزش رایگان انگلیسی زبان مستر از پایه شروع می شود و در صورت تمرین مستمر و تمرکز مناسب شما را به حد قابل قبولی در زبان انگلیسی می رساند که حداقل بتوانید گلیمتان را از آب بیرون بکشید.

ممکن است بخواهید شروع انگلیسی از پایه و صفر را در پیش بگیرید و منظم با یک برنامه مطالعاتی انگلیسی جلو بروید؛ ممکن هم هست که با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل داشته باشید – در هر دو صورت خیالتان راحت. اگر می خواهید از صفر شروع کنید مطالعه را از درس اول مجموعه آموزش رایگان، یعنی الفبای انگلیسی شروع کنید و جلو بروید.

تمایزی که در آموزش رایگان زبان مستر نسبت به بقیه وجود دارد تنوع مطالب و سرفصل آموزش زبان انگلیسی رایگان است. یعنی در صورتی که نخواهید روی یک بخش خاص از زبان انگلیسی تمرکز کنید (که برای آن هم راه حل مناسبی تعبیه کرده ایم)، خواهید دید که گاهی روی لغات شما کار می شود، گاهی گرامر انگلیسی، گاهی اصطلاحات و الی آخر. و تنوع در آموزش یعنی یادگیری دیگر خسته کننده نیست.

منتظر چه هستید؟ همین حالا یک استارت طوفانی داشته باشید و تکلیف یادگیری انگلیسی را یک بار برای همیشه روشن کنید!

اگر هم با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل دارید، باز هم جای نگرانی نیست.

یادگیری موضوعی زبان انگلیسی به صورت رایگان

  • بخش انگلیسی در سفر برای این طراحی شده که شما بتوانید به سرعت هرچه تمام تر و با کیفیت بالا مهمترین نیازهای خود را برطرف کنید و به اصطلاح کارتان در سفر گیر نباشد. این بخش اطلاعات، اصطلاحات، عبارات، جملات و کلمات مورد نیاز در فرودگاه، تاکسی، سلام و احوالپرسی، خرید در سفر، هتل، کافه و رستوران، بایدها و نبایدهای سفر و بسیاری موارد دیگر را پوشش می دهد و همه این موارد به همراه جزوه و تلفظ و ویدیوهای جذاب انجام می شود و تنها چیزی که نیاز است، مشاهده و تمرین شماست.

برای ورود به صفحه دوره رایگان انگلیسی در سفر روی دکمه زیر کلیک نمایید

  • بخش گرامر زبان انگلیسی، همانطور که از نامش پیداست یکی از مهمترین بخش های زبان انگلیسی را پوشش می دهد؛ قواعد انگلیسی. شاید شما بخواهید به شکل خاص روی گرامر انگلیسی تمرکز کنید، شاید هم با بخش خاصی از گرامر مشکل داشته باشید: مثلا s مالکیت در انگلیسی، جملات معلوم و مجهول، صفات تفضیلی و صفات عالی در انگلیسی، یا هر مبحث دیگر. در آموزش رایگان گرامر انگلیسی می توانید به شکل بخش بندی شده و به ترتیب درس های مختلف را به همراه ویدیو، تلفظ و ترجمه مثالها و در نهایت تمرین یاد بگیرید. و این یعنی از بابت گرامر انگلیسی نیز مشکلی وجود ندارد.

برای ورود به بخش گرامر زبان انگلیسی به همراه ویدیو آموزشی روی دکمه زیر کلیک نمایید

  • کلمات انگلیسی بخش سوم در این مجموعه ارزشمند است. قطعا یکی از دغدغه های اکثر ما این است که شاید ساختارها را بلد باشیم، شاید تا حدی در بخش لیسنینگ خوب عمل کنیم؛ ولی همیشه این موضوع وجود دارد که “انگلیسی می فهمم، اما نمی توانم حرف بزنم”. یکی از دلایل اصلی این موضوع این است که شما دایره لغات کافی برای صحبت راجع به موضوعات مختلف مکالمه انگلیسی ندارید و نمی توانید منظورتان را به درستی یا دقیق برسانید. در این بخش سعی شده در هر درس با تمرکز روی یک موضوع، کلمات مربوط به آن را یاد بگیریم. حتما دیده اید که در کتابهای موفق آموزش واژگان مثل Oxford Word Skills هم درس های vocab انگلیسی براساس موضوعات و تاپیک محور هستند. دلیل آن روشن است. به این شکل ماندگاری کلمات در ذهن شما راحت تر و طولانی تر خواهد بود. علاوه بر آن در این بخش مثال های مختلفی با کلمات به همراه تلفظ آنها و ویدیو کلمات انگلیسی را می بینید که در فرآیند آموزش بسیار کمک کننده خواهند بود.

برای ورود به بخش واژگان زبان انگلیسی روی دکمه زیر کلیک نمایید

  • بخش آخر پادکست انگلیسی است. این بخش اگر نه مهم ترین، یکی از مهم ترین هاست. چرا که در صورتی که خوانش (Reading) با لیسنینگ (Listening) همراه باشد، می تواند سرعت پیشرفت شما در انگلیسی را دوچندان کند و روی مهارت های مختلف بسیار تاثیرگذار باشد. در این بخش از آموزش رایگان انگلیسی زبان مستر به صورت هفتگی یک تا چند پادکست منتشر می شود که همراه با متن خواهد بود و این یعنی پیشرفت لیسنینگ، پیشرفت ریدینگ انگلیسی، و یادگیری لغات جدید انگلیسی. چه چیز بهتر از این؟!

برای ورود به بخش پادکست های رایگان انگلیسی روی دکمه زیر کلیک نمایید

حال که با این بخش آشنا شده اید، صحبت کافی است! وقت آن است که دست به کار شوید و یک یادگیری مفید و لذت بخش را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که از الان فقط مهم است که تسلیم نشوید و از اشتباه کردن نترسید. ضمنا نظرات شما می تواند همیشه برای ما جذاب، کارآمد و دلگرم کننده باشد؛ پس مشتاقانه منتظر شنیدن آنها هستیم:)