آموزش زبان ترکی استانبولی (رایگان)

قطعا شما هم دوست دارید تا زبان ترکی استانبولی را به صورت کامل قدم به قدم یاد بگیرید ما در این صفحه 100 جلسه درسی قرار داده ایم تا شما آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان را تجربه کنید و این زبان شیرین را به صورت اصولی یاد بگیرید. این درس ها شامل گرامر زبان ترکی استانبولی، لغت نامه، اصطلاحات ترکی و از همه مهم تر مکالمه زبان ترکی استانبولی میباشد.

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی (رایگان)

قطعا شما هم دوست دارید تا زبان ترکی استانبولی را به صورت کامل قدم به قدم یاد بگیرید ما در این صفحه ۱۰۶ جلسه درسی قرار داده ایم تا شما آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان را تجربه کنید و این زبان شیرین را به صورت اصولی یاد بگیرید. این درس ها شامل گرامر زبان ترکی استانبولی، لغت نامه، اصطلاحات ترکی و از همه مهم تر مکالمه زبان ترکی استانبولی میباشد.

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی با 100 درس رایگان

برای آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان تنها کافیه به ترتیب روی هر درس کلیک کنید. هر مقاله شامل متن،فایل صوتی و ویدیو آموزشی میباشد تا مباحث کاملا برای شما جا بی افتد. با نوشتن نظر خود در بخش کامنت های مقالات به ما انرژی زیادی برای ادامه این کار خواهید داد.

ویدیو مکالمه سلام و احوالپرسی در ترکی استانبولی

ویدیو مکالمه کافه و رستوران در ترکی استانبولی

ویدیو مکالمه خرید لباس در ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی کاملا ویدیویی + فایل صوتی

آموزش زبان ترکی استانبولی نیازمند محتوا و منابع گوناگون برای رسیدن به تسلط در مهارت های مختلف است. در صفحه ای که قرار دارید قدم به قدم و با استفاده از یک نقشه راه جامع، زبان ترکی استانبولی را کاملا رایگان به شما آموزش می دهیم. تمامی آموزش ها دارای ویدیو اختصاصی و فایل صوتی میباشند تا در کوتاه ترین زمان ممکن درس ها را آموزش ببیینید.
البته اینجا پایان کار نیست، در ادامه 4 لینک کاربردی برای یادگیری موضوعی ترکی استانبولی قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

آموزش گرامر ترکی استانبولی (24 درس رایگان)

تا وقتی قواعد و گرامر های زبان را بلد نباشید قطعا در همه مهارت ها مخصوصا مکالمه ترکی استانبولی به مشکل میخورید. اگر از آموزش قدیمی و کتاب محور خسته شده اید میتوانید از طریق لینک زیر مهم ترین گرامر های زبان ترکی استانبولی را، به همراه ویدیو آموزشی و آزمون، به صورت رایگان یاد بگیرید.

برای ورود به صفحه گرامر زبان ترکی استانبولی روی دکمه زیر کلیک نمایید

کلمات ترکی استانبولی ( 50 درس رایگان)

هرچقدر کلمه و واژه یاد بگیرید باز هم کم است. در بخش کلمات ترکی استانبولی وبسایت زبان مستر، دریایی از کلمات کاربردی مورد نیاز در مکالمات روزمره ترکی استانبولی را به صورت موضوعی و به همراه فایل صوتی قرار داده ایم. قطعا با یادگیری این کلمات میتوانید مکالمات روانی داشته باشید.

برای ورود به بخش کلمات ترکی استانبولی روی دکمه زیر کلیک نمایید

پادکست ترکی استانبولی ( شاهکار زبان مستر)

به دلیل فقر محتوایی، زبان آموزان برای تقویت مهارت شنیداری از آهنگ های ترکی به همراه متن استفاده میکردند. اما ما برای این مهارت برنامه ای ویژه داریم. شما از طریق لینک زیر به پادکست های ترکی استانبولی دسترسی دارید که میتوانید هرجا که باشید از مترو و اتوبوس گرفته تا محل کار و… به این داستان های ترکی جذاب گوش دهید و به ترجمه فارسی آن دسترسی داشته باشید. هر هفته 2 پادکست جدید به این بخش اضافه میشود تا مهارت شنیداری خود را به اوج برسانید:)

برای ورود به بخش پادکست های ترکی استانبولی روی دکمه زیر کلیک نمایید

ترکی در سفر (یک شبه آماده سفر شو!)

قصد سفر به کشور ترکیه را دارید؟ دوست دارید راحت با مردم این کشور ارتباط بگیرید؟ ترکی استانبولی را بلد نیستید؟

پیشنهاد ما دوره  ترکی در سفر است. دوره ای که هدف آن آموزش کاربردی ترین جملات و اصطلاحات روزمره ترکی استانبولی است و شما میتوانید تنها در 24 ساعت به سطحی برسید که به راحتی به ترکیه سفر کنید. ( تاکسی بگیرید، خرید کنید، سلام و احوالپرسی کنید و …) . این دوره کاملا رایگان است .

برای ورود به صفحه دوره ترکی در سفر روی دکمه زیر کلیک نمایید

آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟

10 دلیل برای اینکه یادگیری ترکی استانبولی آسان است؟

  • الفبای زبان ترکی استانبولی بسیار راحت است. چون حروف به هر شکلی نوشته میشوند خوانده میشوند و حروف ترکیبی مثل آلمانی و قرانسوی نداریم.
  • زبان فارسی و ترکی استانبولی کلمات مشترک بسیار زیادی باهم دارند یعنی شما از الان بسیاری از لغات را بلد هستید.
  • فرهنگ های دو کشور بسیار به هم نزدیک هستند همین موضوع باعث میشود تا ارتباط راحت تری با زبان برقرار کنید.
  • اگر زبان آذری را بلد هستید چند قدم جلو تر هستید زیرا این دو زبان با اینکه متفاوت هستند اما بسیار به هم نزدیک هستند و میتوانید سریعتر پیشرفت کنید.
  • سریال های ترکیه ای همیشه در دسترس شما هستند و میتوانید از اینترنت و ماهواره به راحتی تماشا کنید. این خیلی نکته ارزشمندی هست.
  • آهنگ های ترکی در ایران بسیار پرطرفدار هستند و میتونید به راحتی به متن ترکی و فارسی آنها دسترسی پیدا کنید.
  • کشور ترکیه همسایه ما هست و میتوانید با هزینه کم به آنجا سفر کنید و در محیط باشید.
  • گرامر های زبان ترکی استانبولی واقعا ساده هستند اصلا پیچیدگی خاصی ندارند و با یک آموزش درست در کمتر از یکسال میتونید روی این زبان مسلط شوید.
  • زبان ترکی استانبولی بسیار زبان شیرین، خوش آوا و کاربردی است و این به شما انگیزه میدهد تا این زبان را کامل دنبال کنید.
  • در سایت زبان مستر هر محتوایی که بخواهید در دسترس شما قرار داره وهرجای دنیا که باشید فقط با اینترنت میتوانید به همه آنها دسترسی داشته باشید.

حال که با این بخش آشنا شده اید، صحبت کافی است! وقت آن است که دست به کار شوید و یک یادگیری مفید و لذت بخش را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که از الان فقط مهم است که تسلیم نشوید و از اشتباه کردن نترسید. ضمنا نظرات شما می تواند همیشه برای ما جذاب، کارآمد و دلگرم کننده باشد؛ پس مشتاقانه منتظر شنیدن آنها هستیم:)