کلمات ترکی استانبولی

کلمات ترکی استانبولی (لغت نامه ترکی)

کلمات ترکی استانبولی یکی از مهم ترین بخش های یادگیری این زبان است. در این صفحه قصد داریم تا به صورت دسته بندی شده و موضوعی تمامی لغات ترکی استانبولی به همراه تلفظ صحیح در اختیار شما قرار دهیم. البته سعی کرده ایم تا تمامی این کلمات را در قالب یک جمله نیز به شما آموزش دهیم تا با کاربرد کلمه آشنا شوید و سریع تر به خاطر بسپارید. تا وقتی شما دایره واژگان ترکی استانبولی خود را تقویت نکنید عملا مکالمه ای هم نمیتوانید داشته باشید. پس وقت را از دست ندهید و همین الان شروع به یادگیری کلمات ترکی استانبولی کنید. 

کلمات زبان ترکی استانبولی با 60 درس رایگان

برای یادگیری لغات زبان ترکی استانبولی کافیست بر روی باکس درس مورد نظر خود کلیک نمایید تا لیست کلمات ترکی استانبولی به همراه ترجمه و فایل صوتی آن را مطالعه نمایید. لطفا در صورتی که این آموزش ها برای شما کاربردیست، نظر خود را در بخش کامنت مقاله برای ما بنویسید.

سوالات متداول کلمات ترکی استانبولی

free turkish vocabulary

هرجقدر هم که گرامر بلد باشید تا وقتی کلمات ترکی استانبولی را یاد نگیرید نمیتوانید جمله بسازید و با افراد دیگر مکالمه روان داشته باشید. 

بله تمامی کلمات دسته بندی شده و دارای فایل صوتی اختصاصی میباشند تا با تلفظ صحیح کلمات ترکی استانبولی آشنا شوید.

بله، برای دسترسی راحت شما عزیزان به واژگان زبان ترکی استانبولی لیست 700 کلمه پرکاربرد این زبان را به صورت pdf برای شما عزیزان آماده کرده ایم.